سرسبزی کیش

ساخت وبلاگ
چکیده : برگزاری همايش اقتصاد سبز در كيش ویزه تور کیش در کیش نتس برگزار شد. همايش اقتصاد سبز در كيش هم... با عنوان : سرسبزی کیش بخوانید :

برگزاری همايش اقتصاد سبز در كيش ویزه تور کیش در کیش نتس برگزار شد.

همايش اقتصاد سبز در كيش

همايش اقتصاد سبزشنبه 24 اسفند در پرديس بين الملل كيش دانشگاه تهران برگزار مي شود

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، اين همايش با هدف ترويج اقتصاد سبزو تور کیش روش هاي نوين دستيابي به شرايط مناسب تر زندگي در كنار حفظ محيط زيست شنبه 24 اسفند از ساعت 9 تا 18 در پرديس بين الملل كيش دانشگاه تهران واقع در بلوار ميرمهنا ابتداي خيابان نيايش برگزار مي شود.

اقتصاد محيط زيست ، اقتصاد بازيافت ، دولت و محيط زيست و ماليات محيط زيست از جمله مهم ترين محورهاي اين همايش است كه به همت پرديس بين الملل دانشگاه تهران و با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري ، بنياد پيشبرد علم و فناوري ايران ،دانشگاه تهران و صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور برگزار مي شود.

لازم به ذكر است اقتصاد سبز، توسعه اقتصادی است که بر پایه آگاهی از اقتصاد بومی و سازگار با محیط زيست تور کیش برنامه ريزي شده است وهدف آن توسعه مشاغلي است كه نه تنها به محیط زیست آسیبی وارد نکند، بلکه زمینه های بهبود وضع زیست بوم کره زمین را نیز فراهم كرده و امکان همزیستی مسالمت آمیز بشر و طبیعت به عنوان بستر توسعه را ایجاد کند.

با رشد جمعیت و کاهش سریع منابع طبیعی، انسان را با نوآوری در زمینه استفاده کارا از منابع طبیعی تلاش مي كند تا شرايط زندگي خود را بهبود دهد . از این رو،اقتصاد سبز يعني كاهش تمام خطرات زيست محيطي، توليد و مدیریت فرآورده هاي سبز(محصولات و خدمات سازگار با طبيعت) كه نتیجه توسعه و تقويت تور کیش آنها ، سلامت و سرزندگي اجتماعي افراد جامعه خواهد بود.

تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش

تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش

تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش تور کیش

تور ارزان کیش...
ما را در سایت تور ارزان کیش دنبال می کنید

نویسنده : تور کیش بازدید : 200 تاريخ : دوشنبه 26 اسفند 1392 ساعت: 15:04